"Інтернет-магазин motodrom.com.ua" зобов’язується поважати та захищати Ваше право на конфіденційність.

 

Терміни і визначення.

Магазин: інтернет-магазин, що розміщений в мережі інтернет за доменним ім’ям та адресою http://motodrom.com.ua, (надалі - “Сайт”, Магазин”, "Інтернет-магазин").

Ви – кожен відвідувач Сайту, а також особа, що зареєструвалась на Сайті (надалі - Користувач).

Інформація – надані Користувачем дані, необхідні для функціонування Сервісів Сайту.

Пояснення.

  Цей документ описує, як Магазин використовує та захищає будь-яку Інформацію, яку Ви передаєте в процесі користування самим Сайтом та онлайн-послугами сайту (надалі - Сервісами). Магазин прагне, щоб надана Вами Інформація була в безпеці. Оскільки ми мусимо мати про Вас деяку Інформацію щоб ідентифікувати Вас на Сайті, то Ви маєте бути впевнені що ця Інформація буде використана лише і тільки таким чином, як це описано в даному документі.

  Якщо Ви не досягли повноліття, Ви можете отримати доступ до Сервісів Сайту або використовувати його тільки після того, як Ваші батьки (або Ваш опікун) прочитають дану Політику конфіденційності і приймуть її умови. Використання Сайту та його Сервісів, доступ до нього або надання особистої Інформації Вами, або, якщо Ви не досягли повноліття, подання Вашої особистої Інформації Вашими батьками (або Вашим опікуном) або Вами з дозволу Ваших батьків (або опікуна) в Магазин буде вважатися Вашою згодою з умовами даної Політики конфіденційності.

Які дані Магазин отримує автоматично під час Вашого користування Сайтом?

  Магазин не отримує автоматично жодних даних, за винятком даних, які містяться в файлах, про які йде мова нижче, під час самого користування Сайтом.
  Файли "кукі" - це малі текстові файли, які надсилає Сайт і які зберігаються на Вашому комп'ютері та містять певну Інформацію, пов'язану з користуванням Сайтом. Файли "кукі", які використовує Сайт можуть мати тимчасовий або тривалий характер. Тимчасові файли "кукі" усуваються в момент закриття браузера, а постійні файли "кукі" зберігаються також після закінчення користування Сайтом та служать для зберігання такої Інформації як Ваш пароль чи ім'я користувача, що прискорює і полегшує користування Сайтом.

В межах Сайту застосовуються наступні види файлів "кукі":

 • Файли "кукі", які дозволяють користуватися послугами, доступними в межах Сайту, напр. уповноважуючі файли "кукі", які використовуються для послуг, де необхідно уповноваження в межах Сайту.
 • "Ефективні" файли "кукі", які дозволяють збирати Інформацію про спосіб використання Сайту
 • "Функціональні" файли "кукі", які дозволяють "запам'ятовувати" обрані Вами налаштування і персоналізуючі Інтерфейс Користувача.
 • Файли "кукі", які дозволяють вести персоналізований маркетинг.

Магазин використовує файли "кукі" з наступною метою:

 • Підтримка Вашої сесії (часу та Ваших дій при відвідуванні Сайту після реєстрації), завдяки якій користувач не мусить на кожній підсторінці Сайту повторно вводити ім'я Користувача і пароль
 • Пристосування вмісту сторінок Сайту до преференції користувача та оптимізації користування Сайтом; зокрема ці файли дозволяють розпізнати пристрій Користувача Сайту і відображати Сайт, пристосовуючи його відповідно до функціоналу пристрою Користувача
 • Створення статистики, яка допомагає зрозуміти, як користувачі Сайту  користуються інтернет-сторінками, що дозволяє покращувати їх структуру і персоналізований маркетинг

Що ми зберігаємо:

  Коли Ви користуєтеся нашим Сервісом, для повноцінного функціонування Сервісів Сайту  у нас є потреба зібрати деяку Інформацію про Вас (далі — «Інформація»); ми можемо попросити про наступні відомості:

 • Прізвище та ім’я;
 • Контактна Інформація: номер телефону, адресу електронної пошти;
 • Поштова адреса, адреса доставки, адреса для розрахункових документів: назва вулиці, населений пункт, індекс, країна;

 Кому Магазин розкриває Вашу Інформацію

  Ваша Інформація не буде передаватися третім особам, крім таких винятків:

 • Ваша згода при здійсненні онлайн-замовлення на Сайті, для правильного функціонування Сервіс оплати замовлення та оформлення доставки замовлення.
 • Ми можемо розкривати хешованну і анонімізовану Інформацію нашим партнерам по бізнесу, наприклад, бізнес-партнерам, які надають послуги з аналізу заснованих на хешованій та анонімній Інформації даних для рекламних і маркетингових комунікацій.
 • Ми можемо розкривати і передавати Інформацію нашим постачальникам послуг, які надають нам послуги або від нашого імені, наприклад, постачальники послуг допомагають нам з відправкою маркетингових матеріалів, із забезпеченням підтримки клієнтів, з доставкою покупок і рахунків. Ці постачальники послуг повинні використовувати Вашу Інформацію тільки у відповідності з нашими інструкціями і тільки для зазначених цілей.

Розголошувати або передавати Вашу Інформацію третім особам ми будемо тільки з Вашої згоди. Ми можемо розкривати або ділитися Інформацією з третіми особами в юридичних цілях або в цілях безпеки:

 • У тій мірі, в якій це вимагається згідно з чинним законодавством або постановами компетентних державних або судових органів, для необхідності встановити або підтримати юридичну вимогу або захист, або при необхідності для запобігання шахрайства або іншої незаконної діяльності;
 • Для захисту прав, власності або безпеки "Магазину acerbis.com.ua", наших постачальників, клієнтів або громадськості, як це вимагається або дозволяється законом.

Лінки на інші сайти.

  Наш сайт може містити лінки на інші сайти. Проте, якщо Ви вирішите скористатись цими посиланнями, Ви маєте розуміти, що ми ніяким чином не контролюємо вміст сторонніх сайтів. Таким чином ми не можемо відповідати за Вашу приватність та безпеку Інформації котру Ви будете надавати цим стороннім сайтам. Вам потрібно проявляти обережність та переглядати політику безпеки відповідних сайтів перед користуванням ними.

Безпека Інформації.

  Ми приймаємо всі необхідні заходи для захисту Вашої Інформації від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. Ми проводимо внутрішні перевірки наших процесів збору, зберігання і обробки даних і заходів безпеки, так само як і фізичної охорони комп’ютерних систем, в яких зберігається Ваша особиста Інформація. Тим не менш, Магазин не може гарантувати абсолютну безпеку в мережі Інтернет. Для захисту Ваших даних від несанкціонованого доступу ми рекомендуємо:

 • Використовувати буквено-цифрові паролі при реєстрації облікового запису на сайті acerbis.com.ua;
 • Регулярно міняти паролі;
 • Підтримувати актуальність програмного забезпечення своїх пристроїв шляхом застосування свіжих оновлень безпеки і використовувати такі інструменти, як антивірусні і протишпигунські програми.

  Якщо Вам стало відомо про технічну вразливості, що зачіпає Сервіси Магазину, будь ласка, повідомте це нам, шляхом надсилання електронного листа на адресу motul.frankivsk@gmail.com

Контроль Вашої особистої Інформації.

  Ми забезпечуємо Вам можливість уточнення своєї особистої Інформації. Ви можете переглядати та змінювати Інформацію, увійшовши у свій обліковий запис на Сайті Магазину і перейшовши до режиму редагування Інформації в ній.

  Ми намагаємось захистити Ваші особисті дані від випадкового чи злонавмисного знищення. Ми намагаємось задовільнити усі Ваші запити, тим не менше, ми можемо відмовити Вам у цьому у таких випадках:

 • Якщо цього вимагає або дозволяє відповідне законодавство;
 •        Для законних ділових (бізнес) цілей;
 •        У разі необґрунтованих повторних запитів, які вимагають непропорційно великих технічних зусиль і ресурсів, наприклад, розробки нової системи або істотної зміни існуючих практик;
 •        У разі потенційних ризиків щодо конфіденційності інших людей.

Особливо критична особиста Інформація.

  Магазин ніколи не буде просити у Вас особливо критичну особисту Інформацію, таку як Інформація про Ваше здоровя і медичні записи, політичні або релігійні переконання, вчинені злочини чи підозра у такому, судимості, сексуальну орієнтацію, сексуальну історію, поведінку або генетичну Інформацію. Будь ласка, утримайтеся від надання нам такої Інформації.

Зміни в Політиці конфіденційності Магазину.

  Ми можемо час від часу змінювати Політику приватності (конфіденційності), тому ми  рекомендуємо Вам періодично переглядати дану сторінку, розміщену на Сайті. Якщо Ви заходите на Сайт або користуєтеся нашими Сервісами після оновлення Політики конфіденційності, Магазин буде вважати, що Ви згодні з поточною Політикою конфіденційності, включаючи будь-які її оновлення.

Інформацію оновлено 26 uhelyz 2021 року.

Інтернет-магазин motodrom.com.ua