Шановний Відвідувач інтернет-магазину motodrom.com.ua!

 

Доставка товару Покупцю здійснюється згідно п.4. Договору публічної оферти, а саме:


п.4. Порядок передачі товару.

4.1. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим і територій проведення АТО.

4.2. Доставка Замовленого товару, який має позначку "В наявності" здійснюється протягом 1-5 (одного - п'яти) календарних днів з моменту оплати, обробки та узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем, за вказаною Покупцем адресою. 

4.3. Доставка Замовленого товару, який має позначку "Попереднє замовлення" здійснюється зі складу фактичного постачальника на протязі 2-21 робочих днів з моменту оплати, обробки та узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем, за вказаною Покупцем адресою. 

4.4. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно обрати  спосіб доставки, а саме:

·       отримання товару в обраному відділенні служби доставки (відділення служби доставки можливо обрати при здійсненні оформлення замовлення на Сайті);

·       доставка в межах м.Івано-Франківськ та передмістя, службою таксі або власним кур'єром (за умови доступності такого способу у Продавця)

·       само-вивіз з території магазину motodrom.com.ua (адресу вказані у відповідному розділі на Сайті).

4.5. Вартість доставки товарів проводиться за тарифом Компанії, яка безпосередньо здійснює доставку товару. Вся необхідна інформація відносно доставки товарів зазначається Покупцем під час оформлення Замовлення у розділі"Оформлення замовлення" на Сайті.

4.6. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних на Сайті, однак, затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця, в разі  виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки по електронній пошті або за допомогою засобів телефонного зв'язку.

4.7. Моментом отримання товару Покупцем є підписання Одержувачем\Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого ним товару (товарної-транспортної накладної, акту прийому-передачі, декларація на пересилання тощо) або фактично отримання Одержувачем\Покупцем товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

4.8. Перед відправкою Покупцем товару, він перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Покупець зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі тощо) і в разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії Компаній, що забезпечують доставку товару Покупцям.

4.9. Покупець має право порушити цілісність зовнішнього пакування товару, провести огляд товару, а також розпорядитися товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд, тільки після його повної оплати. Визначене положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення товару належної і неналежної якості.

4.10. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

4.11. Продавець може обмежувати можливість використання деяких з способів доставки Товару при оформленні Замовлення (п. 4.5.).

Інформацію оновлено 26 грудня 2021 року.

Інтернет-магазин motodrom.com.ua