Відкриті

Відкритий мотошолом в основному використовується водіями малокубатурної техніки через хорошу вентиляцію, оглядовість та зручність. Серед відкритих мотошоломів є такі типи, як:


- 3/4 - мотошолом три чверті (міський мотошлем з візором, в деяких випадках доповнений сонцезахисними окулярами);

- половинка - даний мотошолом має укорочений візор, який прикриває ніс і очі і має компактну форму оболонки;

- ретро / вінтажний мотошолом - мотошолом, стилістика якого підбирається спеціально під кафе-рейсери і інші кастомні мотоцикли, при цьому не жертвуючи безпекою. Вони доповнюються такими аксессуарамі- козирок і різні візори по типу баббл;

- мотошлеми казанок / каска. Такого типу мотошлеми зазвичай вибирають власники круізерів зважаючи на їх легкость.

Ми не рекомендуємо брати відкритий мотошолом, так як частина лиця не захищені від пилу, каменів і мошок, і тим більше від пошкоджень при ДТП. Якщо попередні слова не переконали вас змінити тип шолома на більш безпечний, наприклад інтеграл, тоді розглянемо хороші якості даного типу: відкритий шолом відмінно вентилюється в дуже жарку погоду, має малу вагу (в нашому асортименті є шолом Lazer MAMBO EVO Carbon важить 900 гр .)

У такій дисципліні, як тріал, використовується відкритий мотошолом через найкращу оглядовость а також вагу. Але хочемо закцентувати увагу на тому, що швидкість в даному спорті низька і чемпіонати проводяться під наглядом лікарів.


Немає даних!