Мотоекіпірування

Для впевненої їзди на мототехніці- надягайте екіпіровку. Навіть проїхати  за хлібом п'ять метрів- надягайте екіп! Як мінімум екіпірування захищає від сипучих матеріалів на дорозі, комах або гілок, так і для більш серйозних ситуацій.

Повна екіпіровка це: мотошлем, мотокуртка або моточерепаха, мотоперчатки, мотоштани або як мінімум, наколінники, мотовзуття. Також, мотокуртку і мотоштани можна замінити комбінезоном цільним або роздільним.

Всю мотоекіпіровку можна підібрати під ваші потреби і сезонність.

Мотоекіпіровка за потребою:

міська - якщо експлуатація мотоцикла планується в місті, при спокійній їзді, наприклад, на роботу;

турінгова - поїздки на далекі відстані, з урахуванням зміни клімату. Основний набір екіпіровки доповнюють мотобахілами і мотодощевиком;

спортивна - екіпірування для підвищенних навантажень на треку при максимальному захисті. Це цільні шкіряні мотокомбінезони, які укоплектовуються захисними слайдерами для колін, в деяких моделях, захисні слайдера ліктів, захисні панелі плечей, нерідко - горб, захист стегон. Роздільний мотокомбінезон використовуються в міських умовах;

ендуро, мотокросс - тут міська або спортивна мотоекіпіровка не підійдуть, так як умови використання зовсім інші, для цього виробники виготовляють мотоекіпіровку з іншими захисними властивостями.

Також мотоекіпіювання буває полегшена (літня) і утеплена.


Виберіть підкатегорію