Перчатки

Моторукавиці є обов'язковим елементом мотоекіпірування, так як руки завжди відкриті (якщо немає захисту рук), а значить- вразливі.

Руки одні з перших страждають при падіннях, надягаючи моторукавиці, ви мінімізуєте їх травмування.Тому хороші моторукавиці мають безліч панелей, вставок, накладок, підсилень з натуральних і штучних матеріалів, саме для того щоб захистити руки.

Для максимального комфорту застосовуються еластічні вставки зі шкіри та текстилю, а додаткові застібки для кращої фіксації.

Літні моторукавиці виготовляються з перфорованої шкіри або текстилю та вентиляційними каналами, а зимові моторукавиці утеплюються і виготовляються з влаговідштовхуючих текстильних матеріалів. Тому, виробники мотоекіпіювання подбали про мотоциклістів і випускають моторукавиці на будь-яку форму руки, будь- який сезон і переваги.

Мотоперчатки виробляються з різними ступенями захисту під різні умови їзди:

- крос або ендуро - легкі моторукавиці, які захищають більшою мірою від пилу та покращують контакт рук з важелями керування;

- міські і туристичні - короткі або довгі моторукавиці. Можуть бути літніми, міжсезонними або зимовими, виготовлені зі шкіри або текстилю, із застосуванням захисних вставок;

-спортивні моторукавиці з високими манжетами виготовляють виключно зі шкіри, з масою захисних вставок, панелей, накладок і зшитими пальцями (мізинець з безіменним пальцем).


Немає даних!