Мотоботи

Мотовзуття - така ж частина мотоекіпіювання, як і рукавички і основна її частина. Дрібні і великі кісточки повинні бути захищені хорошим мотовзуттям з урахуванням специфікації використання - місто, далекі поїздки, крос / ендуро або мотоспорт.

У міських умовах ви можете вибрати собі як мотокеди, так і турінгові або взуття для мотоспорту. Взуття різняться матеріалами виготовлення, наявністю перфорації для вентиляції або відсутністю її, ступенем захисту і зовнішнім виглядом.

Також є відмінність між ними по висоті-коротке мотовзуття і високе мотовзуття, варто підбирати знову ж з точки зору середовища використання і фізіологічних особливостей.

Міське мотовзуття - короткі кеди або черевики (короткі або високі) на шнурівці або на блискавці, з наявністю захисту в області п'яти, кісточок, пальців ніг і посиленою підошвою. Асортимент дозволяє підібрати під будь-який стиль і зовнішній вигляд мотоцикла і екіпіювання. У міських умовах практикується їзда в турінговому і спортивному мотовзутті.

Турінгове мотовзуття- взуття для далеких поїздок з посиленням і захистом, оснащені вологостійкими мембранами і вентиляційними панелями для найкращого комфорту в далекій дорозі.

Крос / ендуро - це високе мотовзуття, повністю посилене. Їх завдання максимально фіксувати ногу при максимальних навантаженнях, тобто запобігати травматизації і перелом ніг, а також захищати від гілок і каменів.

Спортивні мотовзуття - високе мотовзуття, що захищає стопу на вивих, з посиленням підошви і слайдерами, для максимальних нахилів на треку. Нові моделі в основному виготовляються з сучасної еко-шкіри, оскільки володіє кращими якостями, ніж шкіра тваринного походження.


Немає даних!