Дощовики

Вирушаючи в мотоподорож, навіть не дуже далеке, ми точно вам рекомендуємо взяти з собою мотодощовик і мотобахіли, якщо прогноз погоди на дощ хоч трохи натякає. Мотодощовик з мотобахіламі займуть не дуже багато місця в кофрі або рюкзаку, зате як спрощує життя, якщо на трасі ніде сховатися від дощу і зберегти екіпіювання сухою. Адже якщо екіпіювання намокає, вона досить багато додає у вазі, від чого ви швидко втомитеся і принесе багато клопоту з пранням і сушінням мотоекіпіювання.

Мотодощовики продаються в різних комплектаціях- окремо куртки, окремо штани дощові або комплектом разом. Окремо зручно купувати, якщо ваша фігура відрізняється розмірами верх від низу, або загублена частина комплекту. Також комусь можуть бути зручні цілісні (комбенізони) мотодощовики.

Мотодощовики можуть бути різних кольорів, ми ж рекомендуємо брати яскравий жовтий, щоб в похмуру погоду вас легше було розглянути на ледь помітній дорозі.

Мотобахіли збережуть мотовзуття сухим, а ноги захистять від потертостей від мокрих черевиків. До всіх переваг мотодощовик і мотобахіли продовжать життя вашому мотоекіпіюванню.


Немає даних!