Мотокомбінезони

Комбінезон найкращий варіант для їзди як на спортивному треку, так і в місті. Виходячи з потреб можна підібрати оптимальний варіант - цілісний або роздільний мотокомбінезон.

Якщо є бажання кататися на треку і підвищувати свої спортивні навички - вибирайте цілісний шкіряний мотокомбінезон, які укоплектовуются захисними слайдерами для колін, в деяких моделях, захисні слайдера ліктів, захисні панелі плечей, нерідко - горб, захист стегон.

Роздільні мотокомбінезон використовуються в міських умовах. Куртка пристібається до мотоштанів на блискавку, за бажанням, зручно зняти куртку в жарку пору і прогулятися недалеко від мотоцикла.

Шкіру вважаємо найкращим матеріалом для їзди на мотоциклі, так як шкіра стійка на розрив, на стирання, вона довговічна і піддається реставрації.

Сучасні мотокомбінезони виготовляються зі спеціальними текстильними еластичними вставками, щоб костюм максимально правильно сідав на будь-який тип фігури. Ви можливо, скажете, що цільний- шкіряний - це класика і безпека. Так, можна знайти шкіряні костюми без вставок, але буде важче знайти свій фасон. Також еластичні вставки вентилюються, що є однозначним плюсом в спекотний період. Окрім еластичних вставок мотокуртки і мотоштани для кращої вентиляції можуть бути перфорованими.

Для максимального захисту, рекомендуємо підбирати під мотокомбінезон високе мотовзуття.


Немає даних!