Моточерепахи та захист спини

Моточерепаха - це коплекс захисту тулуба. Вона захищає плечі, лікті, спину і груди і все це на сітчастому матеріалі, щоб ваша шкіра дихала і вентилювалася. Такого плану черепахи підходять для міських поїздок, так як пластикове покриття захистить тіло від ударів і подряпин.

Моточерепаха повинна сидіти чітко за розміром, для кращої і точної посадки є ремені-затяжки. Моточерепаху потрібно надягати під верхній одяг, так як вона повинна черепаху додатково фіксувати, в іншому випадку сітчастий матеріал буде ковзати на матеріалі верхнього одягу і не зможе дати необхідний захист, як повинна.

Різні моделі моточерепах і сидять по різному, тому в одній може бути комфортно, а в іншій- ні. Також, виробники моточерепах подбали і про жіночу половину мотолюбителів - є жіночі моточерепахи, зроблені з урахуванням особливостей жіночої фігури. Ще однин плюс деяких черепах - це з'ємний захист спини, яку можна використовувати окремо від черепахи в комплексі.

Також, виробники моточерепах виготовляють легкі м'які моточерепахи, які мають універсальний захист- її можна надіти в місто на мотоцикл або на лижі і сноуборд. Така моточерепаха має м'який, але ефективний захист, головне надягати під одяг, яки1 додатково забезпечать моточерепасі нерухомість.

Ендуро моточерепахи - це жорстка моточерепаха, яка поглинає локальні удари, схожа на міську, але не розрахована на асфальт. Така черепаха має: захист грудей, захист ключиць, захист спини, лотей і плечей.

Для мотокросу використовують панцирі для спеціальних грунтових трас. Ці панцирі коротше, ніж інші черепахи для можливості доповнення захисту налокотниками, захисними шортами і захистом шиї.


Немає даних!