Наколінники та налокітники

Коліна та лікті потребують захисту, якщо ви захоплюєтеся більше ніж аматорським спортом: їзда на роликах, екстремальна їзда на велосипеді, пересування по місту на моноколісі, а тим більше на скутері або мотоциклі, де швидкість в рази більше.

Одягайте захист колін і ліктів, якщо ці частини тіла не захищені спеціальзованою курткою або штанами, де захист вбудований.

Наколінники і налокітники поділяються на: міські, ендуро і мотокрос.

Міські мотонаколінникі можуть вдіватися- назовні і під штани. Мотонаколінникі під штани- не мають шарнірів, ховаються під штанами, що їх і не видно. Бажано, щоб штани притискали наколінники для кращої ефективності.

Зовнішні мотонаколінникі (мотонаколінникі на штани) - це пластикові наколінники з шарнірами, двома або трьома, для комфортної їзди і ходьби. Мають вентиляційні канали та еластичні шлейки для регулювання розміру індивідуально.

Ендуро мотонаколінникі мають схожий функціонал з міськими наколінниками, але завдання даних-врятувати частини тіла від ударів гілок, каменів, грунту. Підбирайте наколінники такі, щоб вони влазили в взуття, якщо вона у вас високе.

Для професійного мотокросу використовують Брейси , які запобігають розрив зв'язок при бічних ударах і на скручування. М'які ж наколінники рятують ноги від точкових ударів, але не рятують на розриви.


Немає даних!