Мотоакустика

Хочете слухати музику при їзді на мотоциклі? Є 2 варіанти: встановити мотогарнітуру в шолом- підходить для любителів якісного звуку, або встановити зовнішню мотоакустіку на мотоцикл, якщо там немає рідної системи. Такий варіант не сильно зручний на швидкості понад 80 км / год і не дасть якості звуку, так як буде заважати шум вітру і шолом на голові, але за то в місті це привертає увагу оточуючих і, якщо пересуватися неквапливо, цілком непогано звучить.

Мотоакустіка буває врізна в пластик або встановлюється на кермо (дуги). Функціонал може бути абсолютно різний: мотоакустіка з блютуз, радіо, зарядкою для телефону, екраном, можливістю програвання з телефону або флеш накопичувачів. Бюджетні моделі виготовляються з пластика, а середні і преміальні моделі в металевому корпусі. Потужність від 7-10Вт до 80Вт, більше бортсети мотоцикла просто не подужає, генератор НЕ рассщітан на більш потужних споживачів.

Якщо Ви хочете басовитий звук, необхідно встановлювати окремо сабвуфер, або перетворювати в нього задній кофр. Жодні колонки, скільки б вони не коштували, не дадуть хороших низів!


Немає даних!