Чохли для мотоцикла

Як підібрати моточохол?


Необхідно заміряти хоча б повну довжину мотоцикла і врахувати наявність кофрів або інших навісних елементів, які збільшують габарити. Якщо мотоцикл з кофром, потрібно купувати чохол з відділенням під нього або брати чохол на розмір більше, інакше нижня частина буде не закрита.

Чому чохли мають різну вартість?

Китайські моточохли від 300 до 700 грн виготовляються з нейлону або оксфорда невисокої щільності, вони добре дихають, а й добре промокають. Шви зазвичай не герметичні, нитки швидко згнивають і чохол рветься. Купуючи дешевий чохол, пам'ятайте що це на 1-2роки максимум.

Наші моточехли ми виготовляємо з Оксфорда щільністю 135 г / м2, що в 2-4 рази товще інших чохлів іменитих виробників. Матеріал термостійкий, чохол можна надягати відразу після поїздки на гарячий мотоцикл. Матеріал витримує 450 градусів. Поки термін придатності чохла не визначений, всі що ми заметілі- це початок вигорання кольору на сонці після 2-3х років. Тканина витримує 6000мм водяного стовпа і непогано дихає, випускаючи пару назовні.

По всьому периметру знизу чохол має гумку для щільної посадки, ремінь з карабіном для додаткової фіксації на сильному вітрі і люверс на передньому колесі для пропускання ланцюга або троса. Так не тільки мотоцикл не поженуть, а ще й чохол залишиться на місці.

Моточехол це не тільки дощовик, це ще і протиугінний засіб! Чохол знижує ризик викрадення мотоцикла.


Немає даних!