Тримачі телефона для мотоцикла

Як вибрати тримач телефону на мотоцикл?


Перше: необхідно визначити місце і спосіб установки. Якщо на мотоциклі звичайний трубчастий руль підійде кріплення на кермо. Якщо на мотоциклі кліпони- кріплення на кермо не підійде, для нього немає місця. В такому випадку вибирайте кріплення під дзеркало або будь-який інший болт на передній частині. Якщо це спортбайк і дзеркала прикручені до пластику, необхідно купити або виготовити перехідник для кріплення тримача в вісь рульової колонки. Тоді можна використовувати кріплення під болт.

Друге: визначыться з типом тримача, це буде закритий герметичний чохол або відкритий тримач, який просто затискає телефон з боків. Закриті захищають від дощу і пилу, вони надійніше тримають телефон, бувають з зарядкою або без. Відкритий утримувач для телефонів які не бояться вологи, з таким зручніше користуватися навігатором і можна швидко зняти телефон з кріплення.

Третє: потрібна зарядка чи ні? Дуже зручно використовувати бездротову зарядку, тоді непотрібно возитися з кабелями. Якщо телефон не підтримує бездротову зарядку- вибирайте USB або USB-С. В інтернеті можна купити зовнішню котушку для підтримки бездротової зарядки і вставити її в порт зарядки телефону. Котушка клеэться під чохол на задню стінку, таким чином можна зробити для свого телефону підтримку бездротової зарядки. Самі бюджетні тримачі взагалі не мають зарядки.

Визначивши тип тримача, місце і тип кріплення, наявність зарядки- необхідно визначитися з розміром, він в дюймах і відповідає розміру телефону. Після чого ставимо телефон в тримач і перевіряємо що б кріплення не натискало кнопок. Готово!


Немає даних!