Нова модель 2020 року створена на основі тріального мотошолома District від MT Helmets. Шолом оснащений знімним козирком та підборіддям, роль візора виконують сонцезахисні окуляри. Модель призначена для невеликих прохватів по місту за хорошої погоди.


Оболонка шолома з HIRP полімерного матеріалу (полікарбонат) відмінно поглинає удар і має високі характеристики міцності. За допомогою металевих кріплень до неї пристібається підборіддя з фронтальною вентиляцією з такого ж полікарбонату, який перетворює шолом на кшталт інтеграла та захищає обличчя від вітру, пилу та комах.


Сонцезахисні окуляри із заводу на всіх кольорах моделі встановлюються чорного кольору, але в комплекті зі шоломом йдуть одні кольорові окуляри із дзеркальним покриттям синього, оранжевого або сріблястого кольору, залежно від кольору шолома. Під окулярами є еластичне ущільнення для запобігання задуванню повітря на високій швидкості. Клас захисту окулярів від ультрафіолету V400.


Козирок, що кріпиться на трьох болтах, легко знімається, на місце болтів встановлюються гумові заглушки і шолом може експлуатуватися без нього. У комплекті також є кріплення для екшн-камери типу GoPro та її китайських аналогів. Для їзди за холодної погоди передбачені гумові заглушки на верхні вентиляційні канали, які теж йдуть у комплекті.


Мотошолом MT Streetfigther оснащений чотиризонною вентиляцією та обдуванням окулярів для запобігання їх запотіванню. Внутрішнє оздоблення повністю знімається для прання та може бути замінено на нове.


В результаті вийшов легкий і добре вентильований міський мотошолом для літніх спекотних днів, який не поступається жодній іншій моделі унікальністю дизайну та функціоналу.

Вага в зборі: 1500 гр.
Комплектація: додаткові очки, чохол, заглушки і кріплення для екшн-камери.Мотошолом MT Streetfighter SV Twin Matt Red

  • Артикул товару:1920trl

  • Виробники MT Helmets
  • Модель:Streetfighter SV Twin Matt Red
  • Наявність:1
  • 3329 грн. (109.15€)Доступні варіанти


Рекомендовані товари

Мотошолом MT STINGER Brave Matt Grey

Мотошолом MT STINGER Brave Matt Grey

Нова базова модель STINGER від MT Helmets- це втілення легкості, безпеки і невисокої вартості. Модел..

2589 грн.

Мотошолом MT Streetfighter SV Skull 2020 Matt Green

Мотошолом MT Streetfighter SV Skull 2020 Matt Green

Нова модель 2020 року створена на основі тріального мотошолома District від MT Helmets. Шолом оснаще..

3329 грн.

Мотошолом MT ATOM SV Solid Gloss White

Мотошолом MT ATOM SV Solid Gloss White

MT Atom - шолом модуляр створений для туризму і зручного переміщення по місту. Нова модель кінця 201..

3444 грн.

ARCTIC CAT
APRILIA
CAN-AM
HONDA
MOTUL
SPEED GEAR
HARLEY DAVIDSON
POLARIS
HUSQVARNA
KAWASAKI
KTM
KYMCO
SUZUKI
CF MOTO